onderwijzend personeel

onderwijzend personeel

Johannes Ludovicus Gerold

.

Hoofdonderwijzer lagere school Neerkant van 01-01-1887 tot 01-01-1906

.

Johannes Ludovicus Gerold

* ’s-Hertogenbosch, 14-10-1860  -  † Uden, 03-06-1939

Op 2 augustus 1882 getrouwd met

Anna Cornelia van Looveren

* Wuestwezel (België), 31-08-1859  -  †Uden, 29-09-1932

.

Johannes Ludovicus Gerold was van 1 januari 1887 tot 1 januari 1906 het eerste hoofd van de openbare eenmansschool in Neerkant.  Voordat meester Gerold naar Neerkant kwam, stond hij in Oudenbosch voor de klas. Hij heeft zich in zijn Neerkantse tijd zeer verdienstelijk gemaakt. Niet alleen voor het lager onderwijs, maar ook verzorgde hij landbouwcursussen en stimuleerde hij nieuwe landbouwmethoden in Neerkant en naaste omgeving. In 1906 zette hij zijn onderwijzersloopbaan voort in Uden waar hij hoofd van de ULO-school werd. Zijn beide dochters werden ook onderwijzeres en traden in het klooster: Maria *Oudenbosch, 14-05-1883  - †Boxtel, 09-09-1963 bij de Urselinen in Boxtel en Johanna *Oudenbosch, 16-10-1884  - †Baexem, 02-05-1966  bij de Dienaressen van de H. Geest in Baexem. Zijn zoon Ludovicus *Oudenbosch, 17-02-1886 †Uden, 09-09-1918 bleef ongehuwd.  Johannes *Neerkant, 02-12-1887  - †Oss, 13-05-1962, de enigste die huwde en kinderen kreeg, is ook hoofdonderwijzer geworden. De jongste zoon Antoon *Neerkant, 13-10-1889  -  †Oosterhout, 13-06-1964 koos  ook voor een geestelijk ambt, aanvankelijk als wereldheer en kapelaan te Drunen, later trad hij in bij de Benedictijnen te Oosterhout.

.

Meester Gerold werd in Neerkant (1906) opgevolgd door Hermanus (Herman) Hubertus Roemen (1865-1950)

Anna Cornelia van Looveren

Hermanus Johannes Hubertus Roemen

.

Hoofdonderwijzer lagere school Neerkant van 01-01-1906 tot 31-12-1930

.

Hermanus (Herman) Johannes Hubertus Roemen

* Maasniel, 23-12-1865  -  † Deurne, 06-10-1950

Op 31 januari 1930 gehuwd met

Peternella Theodora Maria van Brunschot

*Nuenen, 19-05- 1862  -  †Neerkant 06-09-1927

.

Voordat Herman Roemen naar Neerkant kwam stond hij voor de klas in Herten, Vlijmen en Lithoijen. Hij huwde op 31 januari 1900 te Nuenen met Peternella Theodora Maria van Brunschot. Uit dit huwelijk werden twee kinderen geboren Henricus Cornelis Wilhelmus (*Lithoijen 14-01-1902 - †Maastricht 21-11-1991) en Francina Ludovica Cornelia (*Lithoijen 14-09-1904  - †Aarle-Rixtel 14-04-1992). Zijn vrouw Theodora zat ook in het onderwijs en gaf in Neerkant ook les tot 1923. Nadat moeder Theodora om gezondheidsredenen stopte als onderwijzeres, nam dochter Francina het van haar moeder over. In februari 1906 werd de coöperatieve Boerenleenbank opgericht en werd Herman Roemen benoemd tot kassier. Tevens was hij ook dirigent van het R.K. Kerkkoor van Neerkant. In 1915 nam hij het initiatief tot de oprichting van tuinbouwvereniging Neerkant en werd hij de eerste voorzitter. Na zijn pensionering eind 1930 ging hij in Deurne wonen.

 .

Meester Roemen werd in Neerkant (1930) opgevolgd door Jan Linden  (1903-1981)

Peternella Theodora Maria van Brunschot

Johannus (Jan) Franciscus Linden

.

Hoofdonderwijzer lagere school Neerkant van 01-01-1931 tot 01-01-19

.

Johannes (Jan) Franciscus Linden

*Asten, 10-12-1903  -  † Geldrop, 05-02-1981

Op 22 april 1930 gehuwd met

 Germaine Marie Pharailde Remery

*Koewacht, 06-06-1904  -  †Someren, 01-02-2000

.

Johannes Franciscus Linden was vanaf 9 september 1929 onderwijzer in Neerkant. Op 1 januari 1931werd hij tot hoofdonderwijzer benoemd. Op 22 april 1930 trouwde hij met Germaine Marie Pharailde Remery.  Uit dit huwelijk werden drie kinderen geboren: Gerardus (Gerard) Johannes Emma *Neerkant,  04-02-1931 - †Amsterdam, 11-06-2010,  Marie (Marij) Catharina Germaine Andrée *Neerkant, 11-04-1934 en Jozef (Jos) Antoon Helène *Neerkant, 19-03-1942.

Jan Linden was voorzitter van de Tuinbouwvereniging en adviseur van agrarische instellingen. Hij was dirigent van het R.K. Kerkkoor en verzorgde in Neerkant en Helenaveen jarenlang avondcursussen op agrarisch gebied, zoals landbouw, tuinbouw, pluimveeteelt en bijenteelt. Per 01-01-1947 werd hij benoemd tot hoofd van de Land- en Tuinbouwschool te Someren.

.

Meester Linden werd in Neerkant (1947) opgevolgd door Lambertus (Bertus) Johan Dirkx (1909-1981)

NHE - 01.471

.

Schoolmeesters lagere school Neerkant 1940

.

vlnr:

meester Jacobus Antonius  (Jacques) Beurskens *Meijel, 04-06-1907  - †Roermond, 28-11-1977 (benoemd 01-01-1928)

meester Louis Hornman *Tilburg, 25-01-1917 (benoemd 15 -05-1940)

meester Jan Linden (benoemd als onderwijzer 01-09-1929; hoofd der school van 01-01-1931 tot 1947) *Asten, 10-12-1903

meester Gijsbertus Johannes Leonardus  van der Heijden *12-04-1911  (benoemd 01-01-1940 tot 18-01-1942)

NHE - 01.472

.

Schoolmeesters lagere school Neerkant 1946

.

vlnr:

meester Jacobus Antonius  (Jacques) Beurskens *Meijel, 04-06-1907  - †Roermond, 28-11-1977 (benoemd 01-01-1928)

meester Louis Hornman *Tilburg, 15-01-1917 (benoemd 15 -05-1940)

meester Jan Linden *Asten, 10-12-1903 (benoemd als onderwijzer 01-09-1929; hoofd der school op 01-01-1931 tot 1947)

meester Piet van Nunen *Liessel, 12-07-1919  -  †Eindhoven, 26-02-1992 (onderwijzer Neerkant van 01-01-1944 tot 1949; van 1949 tot 1952 hoofd van de Kardinaal Mindszentyschool in Asten-Heusden; benoemd als hoofd der school in 1952 tot 1960)

NHE - 03.559

.

Schoolmeesters lagere school Neerkant 

.

vlnr:

meester Louis Hornman *Tilburg, 15-01-1917 (benoemd 15 -05-1940)

meester Bertus Dirckx *Etten-Leur, 05-02-1909 (m.i.v. 01-02-1947 hoofd der school)

meester Jacobus Antonius  (Jacques) Beurskens *Meijel, 04-06-1907  - †Roermond, 28-11-1977 (benoemd 01-01-1928)

meester Piet van Nunen *Liessel, 12-07-1919  -  †Eindhoven, 26-02-1992 (onderwijzer Neerkant van 1944 tot 1949; van 1949 tot 1952 hoofd van de Kardinaal Mindszentyschool in Asten-Heusden; benoemd als hoofd der school in 1952 tot 1960)

NHE - 03.459

.

Schoolmeesters lagere school Neerkant 

.

vlnr:

meester Jacobus Antonius  (Jacques) Beurskens *Meijel, 04-06-1907  - †Roermond, 28-11-1977 (benoemd 01-01-1928)

meester ...

meester Krol

meester Piet van Nunen *Liessel, 12-07-1919  -  †Eindhoven, 26-02-1992 (onderwijzer Neerkant van 1944 tot 1949; van 1949 tot 1952 hoofd van de Kardinaal Mindszentyschool in Asten-Heusden; benoemd als hoofd der school in 1952 tot 1960)

NHE - 00,947

.

Schoolmeesters lagere school Neerkant 

.

vlnr:

meester Jacobus Antonius  (Jacques) Beurskens *Meijel, 04-06-1907  - †Roermond, 28-11-1977 (benoemd 01-01-1928)

meester Lambertus Johannes (BertusDirckx *Etten-Leur, 05-02-1909 (m.i.v. 15-05-1947 hoofd der school)

meester Jan Thijssen *Neerkant, 1926  -  †Deurne, 2002

meester Louis Hornman *Tilburg, 15-01-1917 (benoemd 15 -05-1940)

NHE - 03.568

.

Schoolmeesters lagere school Neerkant 

.

vlnr:

meester Jacobus Antonius  (Jacques) Beurskens *Meijel, 04-06-1907  - †Roermond, 28-11-1977 (benoemd 01-01-1928)

meester Borchert

meester Lambertus Johannes (BertusDirckx *Etten-Leur, 05-02-1909 (m.i.v. 15-05-1947 hoofd der school)

meester Jan Thijssen *Neerkant, 1926  -  †Deurne, 2002

NHE - 03.569

.

Leerkrachten lagere school Neerkant 

.

vlnr:

meester Jacobus Antonius  (Jacques) Beurskens *Meijel, 04-06-1907  - †Roermond, 28-11-1977 (benoemd 01-01-1928)

juffrouw Kierkels

meester Jan Thijssen *Neerkant, 1926  -  †Deurne, 2002

meester Piet van Nunen *Liessel, 12-07-1919  -  †Eindhoven, 26-02-1992 (onderwijzer Neerkant van 1944 tot 1949; van 1949 tot 1952 hoofd van de Kardinaal Mindszentyschool in Asten-Heusden; benoemd als hoofd der school in 1952 tot 1960)

NHE - 03.464

.

Schoolmeesters lagere jongensschool Neerkant 

.

vlnr:

meester Cornelis Hubertus Hendrickx *Swalmen, 20-05-1901  -  †Boxmeer, 06-08-1982

meester Jacques Kessels

meester Jacobus Antonius  (Jacques) Beurskens *Meijel, 04-06-1907  - †Roermond, 28-11-1977 (benoemd 01-01-1928)

meester Piet van Nunen *Liessel, 12-07-1919  -  †Eindhoven, 26-02-1992 (onderwijzer Neerkant van 1944 tot 1949; van 1949 tot 1952 hoofd van de Kardinaal Mindszentyschool in Asten-Heusden; benoemd als hoofd der school in 1952 tot 1960)

NHE - 03.971 [1933]

.

Zusters en juf lagere meisjesschool Neerkant  1933   

.

vlnr:

zuster Theodora

zuster Blandina

zuster Theodorika

zuster …. (handwerk-kleuterzuster)

.

juf Nelly Wilschut-Janssen

.

NHE - 02.644

.

Zusters en juffen lagere meisjesschool Neerkant  1953   

.

vlnr:

.

zuster Galena den Brok

juffrouw Rijken

zuster Innocentia Cras

juffrouw Veldmans

zuster Eleutheria van der Aa

juffrouw Sliepen

zuster Theodorica Kersten

NHE - 00.057

.

Zusters en juffen lagere meisjesschool Neerkant    

.

Zusters Franciscanessen en leerkrachten meisjesschool voor de Lourdesgrot in de kloostertuin in Neerkant

links:  

zuster Trudo  Antonia Cornelia Smits

(van 14-09-1946 tot 24-08-1951 onderwijzeres LO)

zittend:

hoofd meisjesschool zuster Mariana Henrica Antonia Maria Eijsbouts *Asten, 10-12-1894  -  †Veghel, 30-03-1955

(van 03-09-1938 tot 30-08-1950 onderwijzeres LO/hoofd van de meisjesschool)

.

drie juffen vlnr:

juf Marie-Helène Sliepen

*Echt, 15-10-1909  -  †Brunssum, 31-05-1998

juf Hendrika Petronella (Riek) Wiegers 

*Bladel, 07-09-1928  -  †Deurne, 29-06-2018

juf Gerarda Franciena Maria Gielen uit Meijel

*St. Michielsgestel, 31-05-1910  -  †Deurne, 04-05-1983

NHE - 01.470

.

Zuster en juffen lagere meisjesschool Neerkant

.

vlnr: 

juf  Engelina (Lien) van Woezik-Geris *Neerkant, 08-02-1911  -  †21-06-1973

juf  Catharina Maria Gertruda (Toos) Pijpers  *Helden, 27-06-1943 (benoemd 01-09-1962)

zuster Marie Agnes (H.M. de Groot *Westwoud, 03-05-1907) Hoofd van 1959 tot 1967

juf Francisca Rodts-Coppus *21-12-1907

NHE - 03.567

.

Schoolmeesters lagere jongensschool Neerkant 1960

.

vlnr:

mevr. Mia Bukkens-Verhoeven

meester Jacques Kessels

meester Rien Buckens *Oud en Nieuw Gastel, 21-06-1928  - †Oisterwijk, 02-11-2013 (hoofd der school van 01-01-1960 tot 01-05-1966)

meester Jacobus Antonius  (Jacques) Beurskens *Meijel, 04-06-1907  - †Roermond, 28-11-1977 (benoemd 01-01-1928)

meester Cornelis Hubertus Hendrickx *Swalmen, 20-05-1901  -  †Boxmeer, 06-08-1982

NHE - 03.576

.

Schoolteam lagere jongensschool Neerkant  1966

.

vlnr:

.

Cornelis Hubertus (BèrHendrickx *Swalmen, 20-05-1901  -  †Boxmeer, 06-08-1982

José Grubben

Leny de Krom

Jo Rademakers *Beek, 29-04-1933  -  †Bakel, 05-01-2020

Jan Graat *Gemert, 18-10-1933  -  †Neerkant, 20-01-1988

NHE - 04.124

.

Zuster en juffen lagere meisjesschool Neerkant  ca. 1966

.

gehurkt vlnr: 

juf Charlotte Rooijakkers

juf Wies Fransen

.

staand vlnr: 

zuster Marie Agnes (H.M. de Groot *Westwoud, 03-05-1907) Hoofd van 1959 tot 1967

juf  Engelina (Lien) van Woezik-Geris *Neerkant, 08-02-1911  -  †21-06-1973

juf  Catharina Maria Gertruda (Toos) Pijpers  *Helden, 27-06-1943 (benoemd 01-09-1962)

NHE - 03.579

.

Juf en zusters bewaarschool/kleuterschool Neerkant 1967

.

vlnr:

juf Loes Gielen

zuster Virginia Hendriks

zuster Fernando (W.O.C. Coonen *Roermond, 21-10-1910) Hoofd van 1955 tot 1969

NHE - 03.969

.

Zuster  en juffen bewaarschool/kleuterschool Neerkant 

.

vlnr:

zuster Fernando  (W.O.C. Coonen *Roermond, 21-10-1910) Hoofd van 1955 tot 1969

juf Leentje Sonnemans

juf Pieta Knapen

NHE - 01.464

.

Schoolteam lagere school (gemengd) Neerkant  1967-1968  

.

zittend voor vlnr:

Jan Graat *Gemert, 18-10-1933  -  †Neerkant, 20-01-1988

Frits Wijnen

Nic Brummans

zittend midden vlnr:

zuster Gaudence

Engelina (Lien) van Woezik-Geris *Neerkant, 08-02-1911  -  †21-06-1973

Jo Rademakers *Beek, 29-04-1933  -  †Bakel, 05-01-2020   (schoolhoofd)

staand vlnr:

Charlotte van Beek-Rooijakkers

José Grubben

Toos Quicken-Pijpers

Ben Smets 

NHE - 01.465

.

Schoolteam lagere school Neerkant  1969

.

zittend vlnr:

Jan Graat *Gemert, 18-10-1933  -  †Neerkant, 20-01-1988

Els Dortmans

Nic Brummans

.

staand vlnr:

zuster Gaudence

Engelina (Lien) van Woezik-Geris *Neerkant, 08-02-1911  -  †21-06-1973

José Grubben

Jo Rademakers *Beek, 29-04-1933  -  †Bakel, 05-01-2020   (schoolhoofd)

Frits Wijnen

Ben Smets

NHE - 01.467

.

Schoolteam lagere school Neerkant  1970

.

1e rij vlnr:

José Grubben

Jo Rademakers *Beek, 29-04-1933  -  †Bakel, 05-01-2020   (schoolhoofd)

Els Dortmans

Nic Brummans

Ben Smets

Frits Wijnen

2e rij vlnr:

zuster Gaudence

Jan Graat *Gemert, 18-10-1933  -  †Neerkant, 20-01-1988

Engelina (Lien) van Woezik-Geris *Neerkant, 08-02-1911  -  †21-06-1973

NHE - 03.873

.

Schoolteam lagere school Neerkant  1970-1971

gehurkt vlnr:.

Jan Graat

José Grubben

staand vlnr:

Lien van Woezik-Geris

Nes Beijers-Martens (interieurverzorgster)

Tijs Rutten     -     Nic Brummans

Petra Buitenweg

Tiny Martens-Geven (interieurverzorgster)

Ben Smets

Frits Wijnen

Elly van der Burgt      -    Jo Rademakers

… Bastings

NHE - 01.466

.

Schoolteam lagere school Neerkant 1971-1972

zittend:

Jan Graat *Gemert, 18-10-1933  -  †Neerkant, 20-01-1988

juffen vlnr:

Elly van der Burgt

Silvy Vossen

José Grubben

Engelina (Lien) van Woezik-Geris *Neerkant, 08-02-1911  -  †21-06-1973

meesters  vlnr:

Tijs Rutten

Nic Brummans

Ben Smets

Frits Wijnen

Jo Rademakers *Beek, 29-04-1933  -  †Bakel, 05-01-2020

(op de achtergrond: metselaar Toon Goorts)

NHE - 03.466

.

Schoolteam lagere school Neerkant  1973

.

vlnr:

Jan Graat *Gemert, 18-10-1933  -  †Neerkant, 20-01-1988

Silvy Vossen

...

Peter Berkvens

Nic Brummans

Ben Smets

Frits Wijnen

Jo Rademakers *Beek, 29-04-1933  -  †Bakel, 05-01-2020

Elly van der Burgt

Serf Bertjens

NHE - 03.874

.

Schoolteam lagere school Neerkant  1973-1974

.

vlnr:

Elly van der Burgt

Ben Smets

Frits Wijnen

Serf  Bertjens

Silvy Vossen

Jan Graat

Peter Berkvens

Jac van Leuken

Nic Brummans

NHE - 03.875

.

Schoolteam lagere school Neerkant  1974-1975

gehurkt vlnr:

Nic Brummans

Jac van Leuken

Peter Geraerts

Jan Graat

Ben Smets

staand vlnr:

Frits Wijnen

Serf Bertjens

Diny van de Berkmortel-van Rixtel

Elly van der Burgt

Jo Rademakers

Silvy Vossen

NHE - 03.876

.

Schoolteam lagere school Neerkant  1975-1976

.

gehurkt vlnr:

Serf Bertjens

Jac van Leuken

Jan Graat

.

staand vlnr:

Frits Wijnen

Peter Geraerts

Jo Rademakers

Riet Pampuch

Nic Brummans

Ben Smets

NHE - 03.877

.

Schoolteam lagere school Neerkant  1976-1977

.

vlnr:

Jo Rademakers

Ben Smets

Frits Wijnen

Peter Geraerts

Riet Pampuch

Nic Brummans

Serf Bertjens

Jan Graat

Jac van Leuken

NHE - 03.878

.

Schoolteam lagere school Neerkant  1977-1978

liggend:

Riet Pampuch

1e rij gehurkt/zitten vlnr: :

Nic Brummans

Jo Rademakers

Ben Smets

Jan Graat

2e rij zittend vlnr:

Serf Bertjens

Frits Wijnen

Jac van Leuken

Peter Geraerts

NHE - 03.879

.

Schoolteam lagere school Neerkant  1978-1979

1e rij vlnr:

Ben Smets

Jan Graat

2e rij vlnr:

Riet Pampuch

.. Bastings

Jo Rademakers

Nic Brummans

 

3e rij vlnr:

Frits Wijnen

Serf Bertjens

Jac van Leuken

Peter Geraerts

NHE - 03.573

.

Schoolteam lagere school Neerkant  1980

gehurkt vlnr:

Jan Graat *Gemert, 18-10-1933  -  †Neerkant, 20-01-1988

…,

Serf Bertjens

staand vlnr:

Peter Geraerts

Ben Smets

...

Jac van Leuken

Jo Rademakers *Beek, 29-04-1933  -  †Bakel, 05-01-2020

Riet Pampuch

Nic Brummans

Frits Wijnen

NHE - 03.574

.

Schoolteam lagere school Neerkant 1981

1e rij vlnr:

Riet Pampuch

Theo Berkers (conciërge)

Jan Graat *Gemert, 18-10-1933  -  †Neerkant, 20-01-1988

Jan Jagers

staand vlnr:

Nic Brummans

Serf Bertjens

Frits Wijnen

Jac van Leuken

Ben Smets

Peter Geraerts

Franklin de Koning (schoolcatecheet)

Jo Rademakers *Beek, 29-04-1933  -  †Bakel, 05-01-2020

NHE - 03.510

.

Schoolteam lagere school Neerkant  1981-1982

zittend vlnr:

Ben Smets

Peter Geraerts

Jac van Leuken

Theo Berkers (conciërge)

Jan Graat *Gemert, 18-10-1933  -  †Neerkant, 20-01-1988

...

Serf Bertjens

staand vlnr:

Riet Pampuch

Jo Rademakers *Beek, 29-04-1933  -  †Bakel, 05-01-2020

Nic Brummans

Frits Wijnen

NHE - 03.880

.

Schoolteam lagere school Neerkant  1982-1983

zittend vlnr:

Jan Graat

Frits Wijnen

Theo Berkers (conciërge)

staand vlnr:

Nic Brummans

Peter Geraerts

Jo Rademakers

Jac van Leuken

Ben Smets

NHE - 03.881

.

Schoolteam lagere school Neerkant  1983-1984

gehurkt vlnr:

Jan Graat

Diny van de Berkmortel-van Rixtel

Serf  Bertjens

 

staand vlnr:

Nic Brummans

Jac van Leuken

Ben Smets

Jo Rademakers

Theo Berkers (conciërge)

Frits Wijnen

NHE - 03.882

.

Schoolteam lagere school Neerkant  1984-1985

zittend vlnr:

Nic Brummans

Jan Graat

Serf Bertjens

Frits Wijnen

 

staand vlnr:

Ben Smets

Jac van Leuken

Jo Rademakers

Diny van de Berkmortel-van Rixtel

NHE - 03.883

.

Schoolteam lagere school Neerkant  1985-1986

1e rij vlnr:

Nic Brummans

Lily Martens

Diny van de Berkmortel-van Rixtel

Jo Rademakers

 2e rij vlnr:

Jac van Leuken

Jan Graat

Serf Bertjens

Theo Berkers (conciërge)

 3e rij vlnr:

Ben Smets

Frits Wijnen

NHE - 03.884 [1986-1987]

.

Schoolteam lagere school Neerkant  1986-1987

.

gehurkt  vlnr:

Serf Bertjens

Frits Wijnen

Jo Rademakers *Beek, 29-04-1933  -  †Bakel, 05-01-2020

.

staand vlnr:

Nic Brummans

Jac van Leuken

Diny van de Berkmortel-van Rixtel

Ton Verstappen

Lily van der Elsen-Martens

Theo Berkers (conciërge)

Hanne Bockholts

NHE 03.463

.

Team Basisschool 'St. Willibrordus' Neerkant  1987-1988

.

gehurkt vlnr:

Diny van de Berkmortel-van Rixtel

Lily Martens

Hanne Bockholts

staand vlnr: 

Theo Berkers (conciërge)

Peter Stuylen (Schoolbegeleider OCGH)

Jo Rademakers *Beek, 29-04-1933  -  †Bakel, 05-01-2020

Jac van Leuken

Ben Smets

Serf Bertjens

Nic Brummans

Frits Wijnen

NHE - 03.462

.

Team Basisschool 'St. Willibrordus' Neerkant  1988-1989

.

vlnr:

Ben Smets

Jac van Leuken

Agnes Hoeymakers

Diny van de Berkmortel-van Rixtel

Ger Rademakers

Jo Rademakers *Beek, 29-04-1933  -  †Bakel, 05-01-2020

Nic Brummans

Thea Verberne

Serf Bertjens

Frits Wijnen

NHE - 04.075 [1989-1990]

.

Team Basisschool 'St. Willibrordus' Neerkant  1989-1990

.

1e rij vlnr:

Nic Brummans

Hanne Bockholts

Ben Smets

Serf Bertjens

Frits Wijnen

2e rij vlnr:

Jac van Leuken

Diny van de Berkmortel-van Rixtel

Thea van Neerven

Peter Geraerts

afwezig:

Jo Rademakers (directeur)

NHE - 03.460

.

Team Basisschool 'St. Willibrordus' Neerkant  1992-1993

.

gehurkt vlnr:

Diny van de Berkmortel-van Rixtel

Nic Brummans

.

staand vlnr: 

Jo Rademakers *Beek, 29-04-1933  -  †Bakel, 05-01-2020

Jac van Leuken

Serf Bertjens

Frits Wijnen

Arna Winkelmolen

Thea Verberne

Ben Smets

NHE - 03.461

.

Team Basisschool 'St. Willibrordus' Neerkant  1993-1994

.

gehurkt vlnr:

Arna Winkelmolen

Thea Verberne

Frits Wijnen

.

staand vlnr: 

Diny van de Berkmortel-van Rixtel

Jo Rademakers *Beek, 29-04-1933  -  †Bakel, 05-01-2020

Serf Bertjens

Ben Smets

Nic Brummans

Jac van Leuken

NHE - 03.886

.

Team Basisschool 'St. Willibrordus' Neerkant  1994-1995

.

gehurkt vlnr:

Diny van de Berkmortel-van Rixtel

Ben Smets

Serf Bertjens

Arna Winkelmolen

 

staand vlnr:

Nic Brummans

Jac van Leuken

Agnes Hoeymakers

Thea Verberne-van Neerven

Peter Geraerts

Frits Wijnen

NHE - 03.887

.

Team Basisschool 'St. Willibrordus' Neerkant  1995-1996

.

gehurkt vlnr:

Agnes Hoeymakers

Frits Wijnen

 

staand vlnr:

Thea Verberne-van Neerven

Peter Geraerts

Diny van de Berkmortel-van Rixtel

Nic Brummans

Jac van Leuken

Arna Winkelmolen

Ben Smets

Serf Brentjens

NHE - 03.888

.

Team Basisschool 'St. Willibrordus' Neerkant  1996-1997

.

gehurkt vlnr:

Thea Verberne-van Neerven

Judith van Baars

 

staand vlnr:

Ger Rademakers-van Exel

Ben Smets

Jac van Leuken

Nic Brummans

Agnes Hoeymakers

Diny van de Berkmortel-van Rixtel

Arna Winkelmolen

Frits Wijnen

NHE - 04.141

.

Team Basisschool 'St. Willibrordus' Neerkant  1997-1998

.

zittend vlnr:

Thea Verberne-van Neerven

Diny van de Berkmortel-van Rixtel

Ger Rademakers-van Exel

.

staand vlnr:

Arna van Rijt-Winkelmolen

Dorthe Theelen (invalster voor Serf Bertjens)

Jac van Leuken

Ben Smets (waarnemend directeur)

Nic Brummans

Frits Wijnen

NHE - 04.157

.

Team Basisschool 'St. Willibrordus' Neerkant  1998-1999

.

gehurkt vlnr:

Thea Verberne-van Neerven

Diny van de Berkmortel-van Rixtel

Arna van Rijt-Winkelmolen

.

staand vlnr:

Frits Wijnen

Serf Bertjens

Ger Rademakers -van Exel

Ryonne Veens

Nic Brummans

Jac van Leuken

Ben Smets

NHE - 04.166 [team schooljaar1999-2000]

.

Team Basisschool 'St. Willibrordus' Neerkant  1999-2000

gehurkt vlnr:

Rian van de Berg-Remmen

Arna van Rijt-Winkelmolen

Jac van Leuken (zittend op muurtje)

Serf Bertjens

staand vlnr:

Ger Rademakers-van Exel

Frits Wijnen

Ben Smets

Jolanda Verrijt

Ryonne Veens-van Deursen

Diny van de Berkmortel-van Rixtel

Heleen Groeneweg

Thea Verberne-van Neerven

NHE - 04.178 [team schooljaar 2000-2001]

.

Team Basisschool 'St. Willibrordus' Neerkant  2000-2001

zittend vlnr:

Wiljan Schreurs-Lenders

Thea Verberne-van Neerven

Matine Koolen

.

staand vlnr:

Serf Bertjens

Ger Rademakers-van Exel

Jolanda Verrijt

Ben Smets

Bas Schrama

Ryonne Veens-van Deursen

Frits Wijnen

Jac van Leuken

NHE - 04.189 [team schooljaar 2001-2002]

.

Team Basisschool 'St. Willibrordus' Neerkant  2000-2001

.

gehurkt vlnr: 

Tiny Knippenberg

Thea Verberne-van Neerven

 

staand vlnr: 

Serf Bertjens

Ben Smets

Maria Aarts

Jac van Leuken

Birgitte Niessen

Mariëlle van der Kruijs

Jolanda Verrijt

Heleen Groeneweg

Rick van de Meer (vervanger)

Wiljan Schreurs-Lenders

 

afwezig: 

Martine Koolen

Arna van Rijt-Winkelmolen

Frits Wijnen